Skrytý text

 • "Byla jsem s prací velice spokojená, komunikace v pořádku a myslím, že jsme se celkem rychle pochopili, co potřebuji. Hezký výsledek a příjemná spolupráce. "

  Beáta, veselé borůvky.cz

 • "Děkuji za dobrou spolupráci při výrobě letáku. Oceňuji dobrou práci a promyšlený přístup k věci. Těším se na další spolupráci."

  Tomáš Kožený, Dr. Adler

 • "S Martinem spolupracujeme více než půl roku. Jako každá agentura v tomto oboru občas bojujeme s klienty, jejich představami a zadáním, takže to s námi občas Martin nemá jednoduché. I tak se vždy snaží, aby výsledek byl co nejlepší a klient spokojený. Martin vždy plní domluvené termíny a nemá "výpadky v komunikaci" jako někteří jiní freelanceři. Spolupráci s Martinem můžu vřele doporučit."

  Ing. Ondřej Prokop, Freshservices

 • "S panem Filipovičem jsme spolupracovali při tvorbě loga našeho e-shopu k naší naprosté spokojenosti. Za velmi přijatelnou cenu jsme získali nadstandardní servis, včetně možnosti reagovat v průběhu tvorby a několikanásobné dolaďování zvolené varianty. Naši spokojenost nejlépe vyjádří fakt, že pana Filipoviče přednostně oslovíme při našich dalších poptávkách."

  Michal Jašpr, Chmely.cz

 • "Líbilo se mi, že jsi často reagoval a menší úpravy jsi udělal hodně rychle. Při té první landing page (Website destroyer) mě trochu mrzelo, že se najednou vydal úplně jinou cestou ale nakonec to dopadlo v pohodě a myslím, že u té další (TimeStats) hodně prospělo že jsem měl přesně připravené WF a zavolali jsme si předtím abychom znali směr. Potom byl hned první layout dobrý a šlo jen o doladění detailů."

  Lukáš Marek, Wips.com

 • "Děkuji za perfektní a rychlou spolupráci na webu pro mou restauraci. Pana Filipoviče určitě doporučuji. "

  Roman Heřman, Koruna1822

 • "S Martinem pravidelně spolupracujeme a jsem velmi spokojena s jeho prací. Má svůj moderní, osobitý, grafický styl a tím se trefuje do mého vkusu. Jako grafika vřele doporučuji. "

  Jitka Ševčíková, ComputerHelp