December 6, 2018 - No Comments!

Logodrop – plugin pro Sketch

Tuším, že včera jsem zde řešil plugin UI Logos, o kterém si můžete přečíst zde, a tenhle plugin je dost podobný. Pointa je opět řešení situace, kdy na webu, appce nebo kdekoliv jinde potřebujete pracovat s logy (myšleno loga ne log) firem.

Tento plugin oproti UI Logos nabízí loga reálných brandů a nabízí jich mnohonásobně více, ale zase na druhou stranu neumožňuje vyskládat holý grid, jak si ho představujeme a na pozice "rectanglů" osadit loga. Loga vloží jako objekty a je potřeba upravit velikost a následně je manuelně vyskládat. Která varianta je lepší, a to zda je tedy lepší UI Logos nebo Logodrop plugin, nechám na Vás. Za mě by bylo idální něco mezi, a to plugin, který nabízí reálná loga v počtu, kterou nabízí Logodrop, ale zároveň možnost osadit nadefinovaný grid. Tak třeba mě některý z autorů vyslyší (ikdyž, v to se moc věřit nedá, protože tyhle články píši jen v češtině), ale uvidíme, třeba to jednoho z autorů napadne v dalších updatech.

Plugin vytvořil Iconscout.

Stáhnout můžete na Githubu nebo pomůže Sketch Runner či SketchPacks, který zároveň drží všechny Vaše pluginy aktualizované.

Záverem ještě preview jak plugin funguje:

Published by: Maneken in Design, Plugin, Sketch, Tipy

Leave a Reply