Cleanmary

UX/UI Designer

O projektu

Firma Cleanmary je rodinná uklízecí firma působící v Karlových Varech a Vídni. Úklid probíhá převážně v pražských a vídeňských obchodních centrech.  Firmu založila Miroslava Tychtlová již v roce 2006. Firma postupně expandovala na pozice jako jsou strojové čištění eskalátorů, stavební úklid, strojové ošetření podlah, distribuce hyg. materiálu. V roce 2014 se do firmy připojila dcera Michaela Tychtlová a firma začala působit i ve Vídni.

Vidět web online. 

cleanmary_overviewcleanmary_overview

Idea

Cílem bylo, vytvořit jednoduchý a přehledný web. Protože klientka měla velice málo podkladů, bylo důležité vymyslet koncpet, který bude obsahovat co nejméně prvků, ale na druhou stranu vyplní obsah. Volil jsem tedy rozvržení jednotlivých služeb formou dlaždic v gridu. Uživatel se dostane jedním klikem ke všem potřebným informacím. 

homehome

Branding

Před vytvořením webu, bylo potřeba vytvořit pro firmu novou identitu, stávající již nebyla použitelná a zastaralá a klientka chtěla jednoduchý čistý styl. Začal jsem řešit logo, následně vizitky, a polep firemního vozu. Logo které jsme si po pár návrzích schválili je typografické v šedé barvě. Z cirkusové modro zelené, jsem firmu dostal na velmi svěží styl, který se objevil jak na vizitkách, tak následně na webu. Dále bylo potřeba nafotit fotografie na web, fotili jsme rovnou v akci, při čištění OC Zličín. Vzniklo 100+ fotografií, ze kterých si klientka vybrala.

logo_3logo_3
cleanmary_vizitkycleanmary_vizitky
imagesimages

Webové stránky

Minimalistický web řešený dlaždicemi s jednoduchým aktivním hoverem. Menu jsem zvolil stylem Hamburger (vyjížděcí), a to hlavně z důvodu udržení minimalismu. Podstrany opět v minimal stylu, s typografickými prvky kategorii, a list view zobrazení galerie. Součástí webových stránek bylo i nastavení nových emailových stránek a převody domén na majitelku. Stejně tak směrování kontaktního formuláře na nově založené emaily. 

homepage_00homepage_00
cleanmary_podstrana1cleanmary_podstrana1
cleanmary_kontakt1cleanmary_kontakt1
[unex_ce_button id="content_ihm0ad4mi" button_text_color="#7a7a7a" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]