Všechny projekty

Cooking UI Kit

UI Design

O projektu

Template mobilní aplikace, která je využitelná téměř v každém odvětví, ať jde o vaření, databázi hudby, filmů, realit, přátel nebo cestování a mnoha dalších. Kompletně připraveno k naprogramování. Balík obsahuje verze pro velikosti iPhone5, 5s, 6, 6s a Plus.

Koupit UI KIT za $10.

cooking_titlecooking_title

Idea

Tímto UI Kitem jsem chtěl pomoci jak designerům, tak lidem co chtějí rozjet jakýkoliv startup nebo si jen splnit sen o vlastní aplikaci, ale i firem, které potřebují mobilní aplikaci. Design je připravený, čímž ho nemusí řešit, a stačí sehnet jen vývojáře, který aplikací postaví. 

cookercooker

Design

Design je velice moderní a trendy. Jednoduchý, čistý, a hlavně použitelný. UI Kit obsahuje všechny potřebné obrazovky. Moderní vyjížděcí menu, přehledné vyhledávání a obrazovka nastavení. Design dodržuje všechna Guidelines iOS.

screens_ui_appscreens_ui_app

Mnoho variací

Neomezené využití mobilní aplikace. Ať již jde o cestování, reality, filmové a hudební databáze, tak vaření, či provozování restaurace nebo hotelu.  

ui_var2ui_var2

Závěr

Doufám, že každý kdo si UI Kit koupí, bude spokojen, a mým potěšením bude Vaše spokojenost, jak již s realizováním Vašeho snu, a nebo ušetřením za náklady, které by se museli vydat za designera mobilní aplikace.

[unex_ce_button id="content_k2gg9p9zo" button_text_color="#ffffff" button_font="light" button_font_size="22px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#006ff2" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#1123a0" button_border_hover_color="transparent" button_link="www.moockio.com/ui-kits/cooking-app-detail" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]Koupit UI Kit[/ce_button]
[unex_ce_button id="content_ompivj0k6" button_text_color="#a5a7b3" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="Transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="Transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="Transparent" button_border_hover_color="Transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]