Všechny projekty

Dronezone

UI, UX Designer, Identity, Print

O projektu

Dronezone je eshop, který prodává drony od profi kategorie po hobby kategorii. V nabídce má mnoho druhů, takže si to své nalezne úplně každý. Ke mně se projekt dostal přes projekt na kterém jsem dělal, a protože klient byl spokojený, tak mi nabídnul i projekt tohoto eshopu.

Vidět projekt ONLINE.

Dronezone_titleDronezone_title

Idea

Cílem projektu bylo vytvořit moderní a čistý eshop, dále vytvořit identitu projektu, letáky a následně krátký reklamní video spot (slideshow). Klient je velice aktivní, a k projektu přistupoval vynikajícím způsobem, kdy si nechal v lecčem poradit, a tak vzniknul velice pěkný, moderní a čistý vizuál.

title_logotitle_logo

Barevnost

dronezone_colors_2dronezone_colors_2

Typografie

typografie_dronezonetypografie_dronezone

Homepage

 

01_Homepage_201_Homepage_2

Výpis produktů

product_page_00product_page_00
Faq_dronezone_2Faq_dronezone_2
KontaktKontakt

Flyer

Flyer_DroneFlyer_Drone
Flyer_BackFlyer_Back

Hero a Facebook cover

Banners2Banners2

10 sec spot na DigiBoard, Wilsonova ulice, Praha (Basic Slides After Effects)

[unex_ce_button id="content_i6p1znlwz" button_text_color="#a5a7b3" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]