Megasklad

UX / UI Designer, E-commerce

O Projektu

Společnost Datalogistic, s.r.o. je rozšiřující se síť internetových obchodů působící na trhu od roku 2004. Společnost provozuje další napojené eshopy specializující se na různá odvětví elektroniky jako jsou špičkové operační paměti a jiná paměťová média (memorypark.cz), taktéž se stali jedním z prvních prodejců kvalitní japonské elektroniky značky Sanyo (superkamery.cz), drobných domácích spotřebičů, hraček a spotřebního materiálu (pixmall.cz) a spotřební a výpočetní elektroniku (megasklad.cz). 

Vidět web ONLINE

megasklad_titlemegasklad_title

Idea

Bylo potřeba vyrobit přehledný eshop, ve stylu klikni a kup. Klient nechtěl žádné třídění ani podbné věci, proto jediná možnost je vyhledávání za pomocí klíčových slov nebo stránkování. Klient si eshop plní sám.

logo_megaskladlogo_megasklad

Homepage

Přehledná hlavní strana, které vévodí vyhledávací pole, které je to nejdůležitější v tomto typu eshopu. Pod ním výpis produktů, informace o firmě, a přehledný panel se sociálními sítěmi a možnostmi splátek. Následuje spodní navigace, reklamní panel a footer pro copyright. 

megasklad2megasklad2

Výpis produktů

Původní moje vize byla dát eshopu řád a pravidla, proto jsem navrhoval třízení produktů jak dle ceny, značky tak i vybrat zboží skladem. Z třídění nakonec sešlo, a tak je možnost jen produkt vyhledat.

megasklad_4megasklad_4

Detail produktu

Detail produktu má tradiční i méně tradiční body eshopu. Nadpis a popis produktu, cena. Přepínání mezi fotografiemi produktu (slider) , možnosti barevné varianty, nastavení počtu kusů a samozřejmě button KOUPIT. Produkt je možno sdílet na sociální sítě. Pod produktem výpis alternativních produktů.

megasklad_detailmegasklad_detail
[unex_ce_button id="content_u9759l469" button_text_color="#7a7a7a" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]