Moockio

Co-founder and lead designer

O projektu

Moockio je náš nový osobní projekt. Obchod s grafickými zdroji, jako jsou mockupy, ikony, ui kity a mnoho mnoho dalšího co připravujeme.

Vidět web Online

challengechallenge

O čem to je

Hlavní věcí, se kterou se chceme podělit, jsou Mockupy. V dnešní době, kdy jsou mobilní zařízení na vzestupu, plno designérů narazí na problém s prezentací svého projektu /mobilní aplikace, webu apod./, je těžké vymýšlet stále nové a nové “case study” projektů, a proto jsme přišli s nápadem, že pomůžeme všem co potřebují svůj projekt odprezentovat.

Fotíme různé lokace, ať se jedná o kanceláře, kavárny, přírodu a mnoho a mnoho dalších,ketré se stále připravují. Fotografie připravujeme tak, aby uživatel jedním klikem a vložením designu svého projektu, mohl ihned odprezentovat svůj projekt na svém portfoliu a nebo rovnou svému klientovi.

Další věcí kterou chceme nabídnout jsou UI Kity. Jednotlivé části webu nebo mobilní aplikace. Díky nim můžete ve vteřině vytvořit design mobilní aplikace, nebo webu a rovnou předat k nakódování/ naprogramování. Práce s nimi je intuitivní a jednoduchá.

moockio_2moockio_2

Co dostanu

 

Mockupy

Jsou samostatná PSD každé fotografie, které jsou perfektně popsána, aby uživatel hned věděl, co má dělat, a nemusel sáhodlouze zjišťovat, co která vrstva znamená. Vrstvy jsou řazené do složek, dle typu prvku, tzn. že nalezneme složku PHOTO , kde je originální fotografie, kterou můžete plně používat pro komerční i osobní užití. Dále složka DISPLAY, kde je vymaskovaný display zařízení a vše co k němu patří. Složka FINGERS, jak název napovídá jsou vymaskované prsty, ruce a vše co by překáželo vložení grafiky na display. V této složce jsou umístěny i stíny apodobně. A na vrchu celeho “stromu” je smart object PLACE YOUR DESIGN, kterým se ihned dostaneme na vložení designu, který provedeme tradičně vybráním fotografie a cmd+c a cmd+v (Mac) nebo Ctrl+C a Ctrl+V (Win).

mockupsmockups

UI Kity

Jsou jako balík v jediném, krásně popsaném PSD, ve variantě web nebo mobile, dle vybrané verzi.

V mobilní variantě UI Kitu jsou dle kategorií setřízené screeny jako jsou Sign In, Sign Up, Profile a mnoho dalších screenů a to ještě v mnoha variantách, čímž je možné stylem drag&drop sestavit jakoukoliv mobilní aplikaci.

V desktop variantě UI Kitu jsou dle kategorií setřízené části webové stránky/eshopu jako jsou Headery, Content Boxy, Kontakt boxy a mnoho dalších částí a to ještě v mnoha variantách, čímž je možné stylem drag&drop sestavit jakoukoliv webovou stránku / aplikaci, a to v pár minutách, a vše je připraveno k okamžitému nařezání a následnéhu nakódování.

uikitsuikits

Freebies

Vše zdarma. Jednotlivé mockupy, design webů nebo jednotlivých prvků webu, ikony, apodobně. Vše jednoduše, zadej email a stáhni.

freebiesfreebies
[unex_ce_button id="content_i6p1znlwz" button_text_color="#7a7a7a" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]