MyDeadlines

UX / UI Designer, Team Leader

O projektu

MyDeadlines je StartUp, který chce všem lidem zjednodušit správu veškerých dokumentů, co se válí doma, na firmě, a všude jinde. Tato aplikace hlídá termíny smluv a dokumentů, ulehčí tak všem lidem, kteří mají v dokumentech chaos a nepořádek. Upozorní na expiraci dokumentů, nebo kdy je u které smlouvy potřeba smlouvu ukončit a založit novou. 

mydeadlines_titlemydeadlines_title

Idea

Snažil jsem se vytvořit moderní, ale přesto přehledný dashboard, který bude intuitivní a uživatel po přihlášení ihned bude vědět co kde je a kam kliknout. Barevnost do kombinace tmave modrošedé a bílé v kombinaci s příjemnou modrou působí na uživatele pozitivně a příjemně. 

mydeadlines_ideamydeadlines_idea

Ikony

Všechny ikony bylo potřeba od počátku vytvořit, aplikace umožňoje 20+ kategorii, a postupně se domplňují. Všechny ikony jsou Pixel Perfect.

icons2icons2

UI

Dashboard je řešen jednotlivými panely, které jsou pro lepší přehlednost vyskládány za sebou tak, jak by je člověk očekával a proto ovládání je velice intuitivní. Chytrá navigace s nastavením profilu, vyjížděcím Hamburger menu, vyhledáváním a na středu s notifikacemi aplikace. V levé části pod navigací je button pro příidání nového záznamu a vedle panel s notifikacemi jednotlivých kategorii. Dále v levé části následuje panel s výpisem smluv, a v pravé části nástěnka, kam je možné si připnout/odepnout záznamy, které chceme mít na očich. Na středu aplikace je velký a přehledný dashboard, kde vidíme veškeré statistky v přehledných číslech.

mydeadlines_uimydeadlines_ui

Nastavení profilu

Nastavení profilu a aplikace v hlavní listě, kde si uživatel může nastavit informace o sobě, jako jsou jméno, příjmení, adresa nebo kontaktní informace, možno je i přes Ares panel vložit firmu z obchodnícho rejstříku. Vedle je nastavení aplikace, ve které se dají nastavit různé notifikace a témata.

mydeadlines_profile-copymydeadlines_profile-copy

Nástěnka

Nástěnka je velice přehledný a užitečný panel, kam si můžeme připnout / odepnout dokumenty, které jsou pro nás aktuální a chceme je mít na očích. Nástěnka má v levé části možno ji zavřít a mít tak prostor pro smlouvy a dashboard.

nastenka2nastenka2

Wireframes

Celý projekt jsem začal řešit wireframy, následně interaktivními wireframy. Nejdříve aplikaci pro desktop a následně pro mobilní aplikace, kde jsme si schválili a otestovali funkčnost a použitelnost.

mydeadlines_wireframesmydeadlines_wireframes

Landing page

Moderní landing page, která představí celou aplikaci. Jednoduchý a čistý design s aktivními hovery. Představuji zde jak desktop verzi webu tak i mobilní verzi, která se musela přeskládat.

imageimage
[unex_ce_button id="content_eopd5uxtu" button_text_color="#7a7a7a" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]