Paintball Arena Cheb

Identity, Print

O projektu

Paintball Arena Cheb nabízí 5 unikátních hřišť, pořádají paintballové akce jak pro jednotlivce tak pro celé skupiny lidí, zahrát si můžete v jakémkoliv počasí. Hřiště se nachází v okolí Chebu, konkrétně Střížkov, Aš, Plesná a Černý Mlýn. Do projektu jsem se zapojil přes Triakis Team, a spolupráce pro mne byla zajímavá. Klient má moderní cítění, tak pro něj nebyl problém identitu řešit trochu "jinak", než je dnes běžné.

paintball_titlepaintball_title

Idea

Cílem projektu bylo vytvořit částečnou identitu v moderním stylu navazující na webové stránky. Jednalo se o logotyp, vizitky, letáky a covery na sociální sítě pro jednotlivé Eventy.

logo_paintballlogo_paintball

Barevnost

Klient zvolil odstín zlaté/béžové barvy, kterou jsem doplnit bílou a odstíny tmavě a světle šedé barvy.

Colors4Colors4

Typografie

Pro texty byla zvolena kombina Roboto Font Family a San Francisco Font Family. Dva velice jemné a čisté fonty.

neo_typografieneo_typografie

Vizitky

 

vizitky_paintballvizitky_paintball

Facebook Big Game D-Day 2017 Event Cover

fb_coverfb_cover

Big Game D-Day 2017 Event A5 Flyer

event_flyerevent_flyer

Apache Snow Event A5 Flyer a Facebook Cover

Flyer_apacheFlyer_apache

Paintball Arena Cheb Flyer

Flyer_1Flyer_1
[unex_ce_button id="content_i6p1znlwz" button_text_color="#43484d" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]