Prague Swim

UI, UX Designer

O projektu

Webdesign pro klienta, který vede plaveckou školu, s trochu jiným přístupem než ostatní plavecké školy. Přístup a vize klienta mne velice oslovili a přišli mi velice zajímavé, a proto vznikla tato spolupráce. Web je ve stádiu programování.

Vidět web ONLINE.

prague_titleprague_title

Idea

Záměrem bylo vytvořit moderní a chytlavý design, který zaujme a osloví. Web je cílen převážně na mladé lidi, proto jsme se drželi aktuálních trendů, a přesto zachovali použitelnost. Webdesign nabízí velice zajímavé prvky, které nejsou v oboru běžné. A uživatel který na web přijde se ihned dozví o co jde, a nabízí se mu k nahlédnutí vše co potřebuje vědět.

logologo

Navigace

Navigace, nebo chcete-li menu, je řešeno jako Hamburger menu, hlavně z důvodu že web má mnoho podstran, plus se počítá se sekcí registrace a přihlášení, kde klient uvidí stav svého konta, bude si moci přes kalendář rezervovat termín výuky, vybrat z různých balíčků apodobně. 

navnav

Homepage

Homepage nabízí všechny hlavní informace, které uživatel, který na web přijde potřebuje, aby zjistil co se mu nabízí a co může získat. V jednotlivý sekcích se představí celá plavecká škola, a veškeré informace jsou vždy na očích. Hlavní straně vévodí Fullscreen Header, který nabízí prokliky do nabízených sekcí, dále registraci a přihlášení a rychlý přístup do kalndáře. Krom textových sekcí jsou zde dvě aktivní sekce. Sekce cit pro vodu, kde se dají přepínat rychlé návody jak plavat, jak si zvyknout na vodu a podobně, Sekce plavecká technika formou slideru, kde se přepinají tipy k plaveckým technikám. Nad Footerem se nachází velká mapa směrující na google mapy, k možnosti navigace.

prg_hpprg_hp

Podstrany

Velice variabilní podstrany, přímo namíru klientovým požadavkům, co mají podobné je header v modrém gradientu simulujícím vodu, s nadpisem pro přehlednost a drobečkovou navigaci a křížkem pro návrat na předchozí stranu.

prg_serviceprg_service
prg_trenreprg_trenre
prg_galprg_gal
prg_faqprg_faq
prg_konprg_kon
[unex_ce_button id="content_i6p1znlwz" button_text_color="#43484d" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]