Real Cheb 

UI, UX Designer

O projektu

Real Cheb je společnost působící na Chebsku a zabývající se realitní činností. Společnost Real Cheb je více než 26 let na trhu, a má tisíce spokojených klientů. 

Vidět projekt ONLINE.

real_titlereal_title

Idea

Spolupráci se společností Real Cheb jsme začali návrhem loga, klient měl jasnou představu jak by logo mělo vypadat, a tak po pár úpravách bylo jasné, jakým směrem půjdeme. Logo definovalo barevnost celého projektu. A bylo vytbořit identitu firmy (leták, desky, polep vozu, venkovní bannery, vizitky apod.) a následně webové stránky.

real_logoreal_logo

Barevnost

Společnost řadu let používá kombinaci sytě červené v kombinaci se šedou a bílou. Tyto barvy bylo potřeba zachovat. Jen se vybrali jiné odstíny.

colors_2colors_2

Typografie

Pro texty byla zvolena kombina Roboto Font Family a San Francisco Font Family. Dva velice jemné a čisté fonty. Pro identitu klient vybral Roboto v kombinaci Light a Bold.

neo_typografie-copyneo_typografie-copy

Headers

 

head01_2head01_2
head2_2head2_2
head3head3

Homepage

real_hpreal_hp

Katalog

real_katreal_kat

Aktuality (1200px Grid)

real_aktualityreal_aktuality

Kontakt

real_kontreal_kont

Detail nemovitosti

real_detailreal_detail

Identita

real_viz2real_viz2
real_viz3real_viz3
real_viz4real_viz4
[unex_ce_button id="content_i6p1znlwz" button_text_color="#43484d" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]