Všechny projekty

Srovnáme.cz

Infografika

O projektu

Infografika pro server Srovname.cz. Na co myslíme při běhu a proč jeho popularita v ČR stále roste? Anketa odhalila zajímavé skutečnosti. Statistika odhalí jaké boty využíváme na běhání, v kolik hodin nejčastěji chodíme běhat a kam a mno dalších užitečných informací.

Vidět infografiku ONLINE.

srovname_title_1srovname_title_1

Idea

Projekt, který se ke mě dostal těsně před uzávěrkou, a měl daná pravidla, v dodržení stylu předchozí infografiky, a použití word cloudu. Barevnost řešena dle barev Srovname.cz.

runrun

Infografika

info2info2
[unex_ce_button id="content_i6p1znlwz" button_text_color="#a5a7b3" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]