Sunritek

UX / UI Designer

O projektu

Sunritek s.r.o. je dodavatel a výrobce vysoce kvalitních LED osvětlení a zdrojů. V současné době sdružuje 12 výrobních podniků pod privátní značkou Sunritek Led Lighting. Podniky mají v  Číně, na Taiwanu, v USA a Německu, máme osobní zastoupení a to zajišťuje plynulé vyřizování a odbyt dodávek pro Českou republiku a celý Evropský trh.

Vidět web ONLINE.

sunritek_titlesunritek_title

Idea

Neměl jsem od klienta žádné požadavky ani mantinely. A proto jsem nechal průchod fantazii a kreativitě. Díky tomu vznikl velice originalni full screen web, který staví na přehlednosti. Barevnost jsem řešil v aktualních barevných kombinacích, tak jak je firma využívá, a tedy převážně modrá a bílá. 

sunritek_imagesunritek_image

Design

Obsah na jednotlivých stranách se hodně lišil, proto je každá podstrana vlastně jiná, ale všechny jsou pevně full screen, maximalně strany, kde je více textu mají scrollovací pravou část. V levé části většinou Velká fotografie, případně galerie, nebo prokliky na další podstrany. Klient neměl téměř žádné fotografie, proto se většina řešila z fotobank. Protože klient nepůsobí jen v České republice, musel se vymyslet i rozcestník referencí pro Českou republiku tak pro zahraničí. Celý web je postaven z boxů, které se dají nazvat UI Kitem, a tak je možno web velice jednoduše přeskládat.

sunritek_homepage2sunritek_homepage2
sunritek_about2sunritek_about2
sunritek_milniky2sunritek_milniky2
sunritek_services2sunritek_services2
sunritek_refsunritek_ref
sunritek_detail2sunritek_detail2
sunritek_kontakt2sunritek_kontakt2
sunritek_ui2sunritek_ui2
[unex_ce_button id="content_kzrmi33rx" button_text_color="#7a7a7a" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="Transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="Transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="Transparent" button_border_hover_color="Transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]