Veronika Tichá

UX/UI Designer, Branding

O projektu

Veronika Tichá, první certifikovaný holistický kouč životního stylu 3. úrovně v České republice, fitness kouč, Master trenér FLOWIN® a další (viz. kvalifikace). Veronika je holistický kouč životního stylu a fitness poskytující poradenství v oblasti výživy, pohybu a celkového životního stylu. Jako kouč, Vás na Vaší cestě životem a poradí, jak si vybudovat a udržet své zdraví, fyzickou kondici, emoční a mentální stabilitu. 

Vidět web Online. 

 

veronika_titleveronika_title

Idea

Smyslem bylo vytvořit chytlavý a moderní design, s výraznými prvky, protože Veronika je mladá a krásná slečna, která má ráda kombinaci růžové a šedé barvy. Působí na ní pozitivně a čistě. proto jsem web ladil do těchto barev. Layout je netradiční, a myslím, že dost originální. Klientka celý web řešila pocitově, proto jsou některé věci, trochu jinak, než jsem zamýšlel, ale ve finále myslím, že jsme spokojeny obě strany.

veronika_ideaveronika_idea

Design

Jak jsem psal výše, design jsem se snažil řešit neokoukaným originálním layoutem, plným velkých fotografií, které si Veronika nechala nafotit. Typografie je řešena aktuálními trendy, tedy velké nadpisy, a texty malým fontem. Barevnost v růžovo šedé. 

veronikaticha_2_1veronikaticha_2_1
veronikaticha_gallery2veronikaticha_gallery2
veronikaticha_aboutveronikaticha_about
veronikaticha_kontakt2veronikaticha_kontakt2

Branding

Veronice jsem dělal i brand, vizitky v minimalistickém stylu, kde jsme se snažili zachovat barvy webu, proto všem tiskovinám vévodí růžová. 

brandingbranding
[unex_ce_button id="content_mjko1qgal" button_text_color="#7a7a7a" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]