Všechny projekty

February 22, 2016 - No Comments!

Plugin Craft od Invision Labs

Vynikající pluginy pro Photoshop a Sketch od Invision Labs

Balík pluginů Craft pro Photoshop a Sketch, Vám umožní pracovat s reálnými daty a to přímo z panelů jak ve Photoshopu tak ve Sketchi.

Obsahuje tři pluginy, a to Duplicate, Photos a Type. Pojďme si je představit.

Instalace pluginů je jednoduchá, stačí stáhnout z webu Invision Lab, nainstalovat jedním klikem a ve Photoshopu je najdete tradičně ve Windows-Extension.

DUPLICATE

duplicate

Duplicate plugin jak už název napovídá, slouží k duplikování objektů v designu. Můžete jednoduše duplikovat jak objekty, fotografie, texty, zkrátka vše co Vás napadne. Můžete nastavit odsazení prvků, jejich přesnou pozici a počet opakování. Velice urychlí práci jak ve webdesignu , tak i designování mobilní aplikace.

PHOTOS

photos

Druhým v řadě je plugin Photos. Dle názvu je jasné že je to plugin na práci s fotografiemi. Umí nahrát fotky z dropboxu, složky, webu a nebo rovnou z unsplashe. Stačí jednoduše vybrat objekty, které chcete osadit fotografiemi, vybrat odkud a fotografie se nasadí na určené místo. Můžete tak jednoduše osadit webové stránky nebo mobilní aplikaci fotografiemi, a dá se říct že "jedním klikem".

TYPE

type

Poslední v řadě je plugin Type. Je to vlastně to stejné jako Photos, jen nám zjednoduší práci s texty. Už není potřeba žádný lorem ipsum generátor. Na výběr nám plugin dává možnosti jako jsou jména, nadpisy, články, datumy, ceny, města, adresy apod. Stačí vybrat textové pole a vybrat kategorii, kterou chceme vyplnit textem a jedním klikem vložit.

To by bylo asi v kostce vše co tento plugin umí, dokáže nám naplnit kompletní obsah na web či aplikaci, čímž nám urychlí práci a námahu.

Stáhnout a vyzkoušet pluginy, které jsou navíc FREE, popřípadě zkouknout nějaká videa, jak to vše funguje můžete na oficiálním webu pluginů Craft na Invision Lab

Další články s pluginy :

Midnight – Dark Theme Sketch plugin

Confetti - Skvělé patterny ve Sketchi

SketchCleaner - Držte složky a vrstvy čisté a organizované

PointGrid - Jak si zjednodušit práci s Gridem

FontBuddy - Jednodušší práce s free fonty přímo ve Sketchi 

Pluginy - Pluginy které využívám

Published by: Maneken in All, Tools and Plugins
Tags: , , , , ,

Leave a Reply