Všechny projekty

December 5, 2018 - No Comments!

UI Logos – Plugin pro Sketch

Hehe. Nový a parádní plugin od Vijay Vermy, na který jsem velice dlouho čekal. A již x-krát mě napadlo, že takový plugin bych vytvořil, kdybych to ale samozřejmě uměl 🙂 A o co že to jde? Naprosto jednoduchá záležitost.


Děláte web a dnes už téměř každý má sekci s klienty nebo konkrétněji sekci s logy svých klientů nebo spolupracujících firem. A zde přichází ta nejotravnější část, kterou plugin skvěle řeší.Musíte najít nějaká loga ve slušné kvalitě, pak je nějakým způsobem složitě resizenout, a nakonec vyskládat. Ale díky tomuto pluginu všechna tahle otrocká práce odpadá. Vyskládáte jednoduše grid log, jak je budete potřebovat /jednoduše čistými obdélníky/ a plugin za Vás loga osadí. Naprostá nádhera.Zkuste, určitě nebudete litovat. Již pár dní využívám, a jsem opravdu spokojen.

Plugin můžete stáhnout zde: https://vijayverma.co/uilogos/ nebo přes Sketchpacks, který zároveň drží všechny Vaše pluginy aktualizované.

Plugin podporuje i Runner, který také stojí za vyzkoušení, dokáže zautomatizovat plno rutinních věcí ve Sketchi, ale o tom zase příště.

A jak to celé funguje můžete zkouknout níže:

 

Hned druhý den, jsem narazil na plugin, který řeší stejnou věc, ale zase trochu jinak, po svém. O pluginu Logodrop si můžete přečíst zde

Leave a Reply