Všechny projekty

E.ON - Mise země

UI, UX Designer

O projektu

Vyhlašovatelem a organizátorem soutěže s názvem „JAK ZNÁŠ SVĚT“ (dále jen „soutěž“) je společnost E.ON Česká republika, s.r.o. Hráč vstoupí do aplikace a má za úkol zodpovědět na 21 soutěžních otázek. Každá soutěžní otázka má správnou 1 odpověď a týká se konkrétní lokality. Úkolem uživatele je zodpovědět správně na všech 21 kvízových otázek co nejrychleji a získat nejvyšší počet bodů. Čas za každou správně zodpovězenou otázku se sčítá. 10 uživatelů se správnými odpověďmi, nejvyšším počtem bodů a s nejrychlejším časem vyhrává ceny. Při stejném počtu bodů je rozhodující lepší čas při zodpovězení otázek. Každý soutěžící se může do soutěže zapojit 3x.

Vidět aplikaci ONLINE.

mise_titlemise_title

Idea

Snažil jsem se vytvořit jednoduchý web, který bude znázorňovat mapu soutěže, s jednotlivými body otázek, a vše zabalit do futuristického až sci-fi herního vizuálu. Schválení projektu proběhlo na první dobrou.

roadroad

Design

Projekt se řešil na poslední chvílí, takže se vynechala UX část navrhování, Wireframy se neřešili. Na celý projekt od počátku zadání až po spuštění byl cca týden času, a myslím, že i přes časové omezení je aplikace velice pěkná a funkční.

Eon1Eon1
Eon2Eon2
Eon3Eon3
Eon4Eon4
Eon5Eon5
[unex_ce_button id="content_i6p1znlwz" button_text_color="#a5a7b3" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]