Všechny projekty

Plastic UI Kit

UI Design

O projektu

Plastic UI Kit je svěží a moderní UI kit pro Vaše webové projekty, ať už pro landing pages nebo jakýkoliv kreativní web. Více než 70 screenů v 7 kategoriíích. Každý objekt UI Kitu jsem vytvořil sám. Pro použitelnost na webu jsou použity google fonty a díky použití vector shapes, je možno jednotlivé prvky libovolne zvětšovat zmenšovat bez ztráty kvality. Můžete tak díky UI Kitu vytvořit nekonečně mnoho variací webu a to pro jakekoliv odvětvi. 

Koupit PLASTIC UI KIT za $22.

plastic_titleplastic_title

Idea

Cílem je zjednodušit firmám/klientům/designerům práci s designem, díky UI Kitu stačí jednoduše vybrat sekce, které využijeme a vyskládat je pod sebe. Dále již jen vyměnit fotografie dle zaměření (stavebnictví, marketing, kosmetika atd.), připravit texty a může se web nakódovat. Celý UI Kit je postaven na 1200px Gridu.

messagemessage

Headers

Headery, neboli to hlavní co vidíme, když najedeme na webové stránky. Vytvořil jsem 12 variant pro použitelnost např. portfolio, landing page k mobilní aplikaci, eshop, vaření atd atd. Vše je v trendy designu a stačí si jen vybrat.

headers_1headers_1
headers2headers2

Navigace

Navigace, nebo chcete li menu jsem vytořil v 19-ti variantách, nabíze se zde jak Hamburger menu, tak klasicke textové menu. U Hamburger menu je moznost fullscreen menu nebo vyjiždění zprava. Dale je možnost vybrat light/dark varianta, a nebo jednim klikem menu obarvit na barvu kterou budete potřebovat.

NavigationNavigation

Content

Content neboli obsah. Zde je 9 variant obsahu. Galerie, popis firmy, nebo jen jednoduchy claim případně výpis článků. V nabídce je i již dnes velice moderní sekce s videem o předvedení produktu nebo firmy.

content1content1
content2content2

Features

Features. Prvky kde chceme říci něco co děláme, co umíme lépe než ostatní. UI Kit nabízí 8 variant, jak odprezentovat Vaši činnost a možnost vypíchnout v čem jste nejlepší. V nabídce jsou moderní boxy s popisem nebo karusel karet. 

FeaturesFeatures

Additionals

Additionals neboli Doplňkové prvky. Jsou prvky které nemusí být úplně běžné, a každý je na webu nevyužije, ale určitě když se na web vloží, web se stane víc chick. Ať už jde o Newslettery, statistika vytvořených projektů, socialní sitě, či karusel produktů.

AdditionalAdditional

Teams

Teams. Zde není potřeba vysvětlovat o co jde. Jednoduché představení lidí na projektu, či zaměstnanců ve firmě v 9 variantách. 

teams1teams1
teams2teams2

Footers

Footers neboli patička webu. Kde chceme mít nějaké kontakty, info o firmě, či druhé menu v eshopu a samozřejmě copyright a informaci kdo web vytvořil. Ve 13 rozličných variantách. 

FootersFooters

Ukázkové weby /sample/

Zde jsem připravil 3 Sapmple weby, kde můžete vidět jednoduché sestavení prvků za sebou, výměna fotek, případně barev, aby vždy sedlo na zaměření Vaší činnosti. Sample #1 je jednoduché freelancer portfolio, Sample #2 je webová stránka pro Cestování, ubytovaná, reality apod. a Sample #3 je prezentace Restaurace, Kavárny,Hotelu nebo Blogu o Vaření. Tyto tři sample weby jsou součásti balení Plastic UI Kitu.

samplesample
[unex_ce_button id="content_w4t797ob8" button_text_color="#ffffff" button_font="light" button_font_size="22px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#006ff2" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#1123a0" button_border_hover_color="transparent" button_link="creativemarket.com/Manekenthe/727552-Plastic-UI-Kit" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]Koupit UI Kit[/ce_button]
[unex_ce_button id="content_2ea5vgr2v" button_text_color="#a5a7b3" button_font="light" button_font_size="24px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="transparent" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="transparent" button_border_hover_color="transparent" button_link="/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Zpět[/ce_button]